Hoosic 1 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | hrdzavá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-222260124 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | hrdzavá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 720 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
25,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-222260224 excl.2xE27 detail výrobku
| Farba | hrdzavá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 521 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
34,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-522260124 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | hrdzavá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 381 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
34,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-422260124 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | hrdzavá |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 800 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 293 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
57,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
