Garonne 1 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-601860242 excl.2xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | antracitová |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 78 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
69,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-201860142 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1709 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
40,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-401860142 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1124 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
89,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-501860142 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | transparentná |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 428 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
57,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-201860242 excl.2xE27 detail výrobku
| Farba | transparentná |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 219 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
57,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 83,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
