Jake IP54 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3321 Jake Wall (dark grey) detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| výkon | 35 W |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3322 Jake Wall (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4269 Jake Wall 2 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
