Agape LED - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| IP krytie | 54 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ3482 Agape 60 (dark grey) detail výrobku
| výkon | LED 6 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
60,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3483 Agape 80 (dark grey) detail výrobku
| výkon | LED 6 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
67,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
