Hera GIPS ROUND - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / sklo / sadra |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3465 Hera Gips Round M (white) detail výrobku
| výkon | 1x50 W |
| Výška | 10/60 mm |
| Priemer | 130 mm |
| Montážny otvor | 133 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3464 Hera Gips Round S (white) detail výrobku
| výkon | 1x50 W |
| Výška | 10/25 mm |
| Priemer | 104 mm |
| Montážny otvor | 105 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
5,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
