Torres GU10/ES111 - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2683 Torres GU10 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 40 W |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Montážny otvor | 82 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
12,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2682 Torres GU10 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 40 W |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Montážny otvor | 82 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
12,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2684 Torres E111 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Typ žiarovky | ES111 |
| výkon | 50 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 155 mm |
| Montážny otvor | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2685 Torres E111 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Typ žiarovky | ES111 |
| výkon | 50 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 155 mm |
| Montážny otvor | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
