Siro II - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2805 Siro 1 (black/black) detail výrobku
| výkon | 1x50 W |
| Šírka | 170x170 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Montážny otvor | 145 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
25,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2806 Siro 2 (black/black) detail výrobku
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Montážny otvor | 315x145 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
54,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
