Lilly - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | sadra |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Tri-603300101 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 291 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
49,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
