Lunar - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
|
nočné svetlo |
|
1. Tri-627514000 incl.1x22W LED/2000Lm/3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 22 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 767 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
89,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-627516000 incl.1x40W LED/3500Lm/3000K detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 40 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 3500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 656 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
160,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 232,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 232,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
