Sovana pedant CCT - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 2700-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ3436 Sovana Pendant 45 CCT (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
169,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ3448 Sovana Pendant 80 CCT (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 80 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 4000 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
422,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3438 Sovana Pendant 45 CCT (grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| výkon | LED 40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
169,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3450 Sovana Pendant 80 CCT (grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| výkon | LED 80 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 4000 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
422,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3437 Sovana Pendant 45 CCT (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
169,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3449 Sovana Pendant 80 CCT (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 80 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
422,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 571,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
