Locus - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3126 Locus (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 64 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3127 Locus (gold) detail výrobku
| Farba | šampaň |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
31,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3125 Locus (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 640 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
27,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ3128 Locus L pendant (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1900 mm |
| Priemer | 64 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ3130 Locus L pendant (gold) detail výrobku
| Farba | šampaň |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1900 mm |
| Priemer | 64 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
45,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Azd-AZ3129 Locus L pendant (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1900 mm |
| Priemer | 64 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Azd-AZ3402 Locus L pendant 3 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 3x35 W |
| Výška | 259 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
124,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. Azd-AZ3404 Locus L pendant 3 (gold) detail výrobku
| Farba | šampaň |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
135,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 182,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
9. Azd-AZ3403 Locus L pendant 3 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 1300 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
124,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
10. Azd-AZ3405 Locus L pendant 5 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 5x35 W |
| Výška | 259 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
11. Azd-AZ3407 Locus L pendant 5 (gold) detail výrobku
| Farba | šampaň |
| výkon | 5x35 W |
| Výška | 259 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
203,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 274,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 274,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
12. Azd-AZ3406 Locus L pendant 5 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 1300 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
188,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
