Baloro - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3178 Baloro M (smoky) detail výrobku
| Farba | dymová |
| Výška | 1600 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
118,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 159,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 159,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3180 Baloro M (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Výška | 1600 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
133,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 180,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3179 Baloro L (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Výška | 1700 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
194,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 262,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 262,20 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
