Merlo DIMM LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 49 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Výška | 500-2000 mm |
| Svetelný tok | 3280 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ3184 Merlo DIMM (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
305,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3185 Merlo DIMM (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
305,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 412,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
