Alessia DIMM LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ3355 Alessia DIMM (black) detail výrobku
| výkon | LED 60 W |
| Dĺžka | 810 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Svetelný tok | 5100 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
339,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 458,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 458,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3356 Alessia XL DIMM (black) detail výrobku
| výkon | LED 100 W |
| Dĺžka | 1220 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Svetelný tok | 8500 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
441,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 596,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 596,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
