Bolla GOLD - Krištáľové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov / krištáľ |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
|
K9 krištáľ |
|
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Azd-AZ3083 Bolla 38 (gold) detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 210 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
124,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3084 Bolla 58 (gold) detail výrobku
| výkon | 10x40 W |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 580 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
287,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 388,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 388,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
