Edward Trio - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-208870132 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | černá matná |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
47,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-408800332 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Priemer | 230 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | černá matná |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 112 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
101,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
