Hostel black - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-408200179 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1605 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | černá matná |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 213 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
91,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-408290179 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1560 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | černá matná |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 735 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
91,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-508200179 excl.1xE27 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 330 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Barva | černá matná |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 663 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
34,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
