Sandrina - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-601200100 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 90 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 247 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
23 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-601200200 excl.2xE27 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 43 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
40,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 58,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-601200300 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-201200100 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 220 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
16,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
