Rondo Trio 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-422610532 incl.1x36W LED/3200Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 177 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
158,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-422610531 incl.1x36W LED/3200Lm/3000K detail výrobku
|
|
|
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 36 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Svetelný tok | 3200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 86 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
158,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 229,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-522610331 incl.1x17W LED/1500Lm/3000K detail výrobku
|
|
|
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 17 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 207 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 1500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 136 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
75,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-522610332 incl.1x17W LED/1500Lm/3000K detail výrobku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
75,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
