Vento - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000+4000+5000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Svetelný tok | 650 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
RL-R50381101 incl.1x5W LED/500Lm/3000+4000+5000K detail výrobku
|
|
|
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000/4000/6000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 125.0 mm |
| Výška | 460.0 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 246 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
62,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
