Taba - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | keramika / textil |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R50511089 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | strieborná / dekor akryl skla-hvězdy |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Dĺžka | 160.0 mm |
| Šírka | 230.0 mm |
| Výška | 330.0 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1387 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R50521089 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | strieborná / dekor akryl skla-hvězdy |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Dĺžka | 240.0 mm |
| Šírka | 380.0 mm |
| Výška | 520.0 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
62,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R50521079 excl.1xE27 detail výrobku
| Farba | zlatá / dekor akryl skla-hvězdy |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Dĺžka | 240.0 mm |
| Šírka | 380.0 mm |
| Výška | 520.0 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
62,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R50511079 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | zlatá / dekor akryl skla-hvězdy |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| Dĺžka | 160.0 mm |
| Šírka | 230.0 mm |
| Výška | 330.0 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 841 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
