Toulouse Reality - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. RL-R82124132 incl.4x3W LED/400Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 74 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
56,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R82123132 incl.3x3W LED/400Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 229 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
41,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R82122132 incl.2x3W LED/400Lm/3000K detail výrobku
| Farba | matná čierna / dekor akryl skla-hvězdy |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 2x3,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 340 mm |
| Šírka | 340.0 mm |
| Výška | 170.0 mm |
| Hĺbka | 90.0 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 527 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
29,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R82121132 incl.1x3W LED/400Lm/3000K detail výrobku
Sklad dodávateľ 230 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
15,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
