Smash - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 3000+4000+5000+6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. RL-R32421107 incl.1x18W LED/1800Lm/3000+4000+5000+6500K detail výrobku
| Farba | nikel |
| Farba svetla | 3000+4000+5000+6500 K |
| Napätie | 230 V |
| Dĺžka | 120.0 mm |
| Šírka | 1000.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 184 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
100,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 145,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R32421132 incl.1x18W LED/1800Lm/3000+4000+5000+6500K detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela |
| Farba svetla | 3000+4000+5000+6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1000.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 120.0 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 229 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
99,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 144,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
