Tommy white - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matný nikel / biela |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R30334001 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x28 W |
| Dĺžka | 750 mm |
| Šírka | 750.0 mm |
| Výška | 1500.0 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Priemer | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 189 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
69,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R80333901 excl.3xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x28 W |
| Výška | 190.0 mm |
| Priemer | 250.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 491 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
46,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R80332001 excl.2xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x28 W |
| Dĺžka | 176.0 mm |
| Šírka | 280.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 410 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
29,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R80334001 excl.4xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x28 W |
| Dĺžka | 176.0 mm |
| Šírka | 700.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 120 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
62,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 89,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. RL-R80331001 excl.1xE14 detail výrobku
| Farba | nikel |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| Dĺžka | 176.0 mm |
| Šírka | 120.0 mm |
| Výška | 190.0 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 612 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
15,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
