Canto LED - Stropné a nástenné
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 31 mm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
1. Eth-63214 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Eth-63215 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 10 W |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 300 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Eth-63216 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 15 W |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Eth-63217 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 20 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Eth-63210 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 6 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 480 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Eth-63211 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 10 W |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Priemer | 125 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Eth-63212 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 15 W |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-5 dní
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Eth-63213 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 20 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
