Bordesley - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Veľmi pekná lampa a stolná lampička. Hodí sa do moderných interiérov, kde navodia príjemnú atmosféru a budú zaujímavým prvkom. Sú vyrobené z ocele v čiernej farbe a zo dreva v prírodnej hnedej farbe. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Egl-43218 detail výrobku
| Výška | 400 mm |
| Priemer | 210 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
61,35 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-43219 detail výrobku
| Výška | 1390 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
156 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
