Holly RAB 2 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antika / zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5546 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5547 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 320 mm |
| Výška | 190 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5549 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
48,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-5548 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 460 mm |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
70,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-5550 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Rab-5552 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 680 mm |
| Výška | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
78,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. Rab-5553 detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
75,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 97,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. Rab-5551 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 620 mm |
| Výška | max 1560 mm |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
