Honey Maxlight - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Max-P0297 HONEY P0297 detail výrobku
| Farba | čierna / jantár |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie
Supercena
140,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-P0299 HONEY P0299 detail výrobku
| Farba | čierna / jantár |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Supercena
196,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Max-P0296 HONEY P0296 detail výrobku
| Farba | čierna / dymová |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 240 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Max-P0298 HONEY P0298 detail výrobku
| Farba | čierna / dymová |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie
Supercena
196,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 240,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
