Lollipop ML - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | mosadzná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
1. Max-W0254 LOLLIPOP W0254 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 104 ks, dodanie
Supercena
90,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Max-P0294 LOLLIPOP P0294 detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Výška | 1150 mm |
| Priemer | 880 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 34 ks, dodanie
Supercena
216,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 264,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 264,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Max-P0295 LOLLIPOP P0295 detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1400 mm |
| Výška | 750 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie
Supercena
340,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 414,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 414,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Max-T0035 LOLLIPOP T0035 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 700 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 17 ks, dodanie
Supercena
126,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 154,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 154,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Max-F0042 LOLLIPOP F0042 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 4x40 W |
| Výška | 1550 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Supercena
194,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 237,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 237,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
