Junona - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov / plast |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2746 Junona 28 4000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 10 W |
| Hĺbka | 52 mm |
| Priemer | 280 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
21,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2747 Junona 28 3000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 10 W |
| Hĺbka | 52 mm |
| Priemer | 280 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
21,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2748 Junona 33 4000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 18 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 330 mm |
| Svetelný tok | 1250 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2749 Junona 33 3000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 18 W |
| Hĺbka | 55 mm |
| Priemer | 330 mm |
| Svetelný tok | 1250 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2750 Junona 38 4000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 57 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Svetelný tok | 1660 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2751 Junona 38 3000K (chrome) detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 24 W |
| Hĺbka | 57 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Svetelný tok | 1660 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
33,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
