Scorpio - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 10 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 95 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 980 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 5 rokov |
1. Azd-AZ1452 Scorpio (chrome) detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
76,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 104 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
