Malaga Azzardo - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
telo lampy a tienidlo sa predáva zvlášť |
|
| Materiál | kov / textil |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2313 Malaga lampbody detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1300 mm |
| Záruka | 3 roky |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2591 shade NF 50 (grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2592 shade NF 50 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ2590 shade NF 50 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
