Selena 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
telo lampy a tienidlo sa predáva zvlášť |
|
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2284 Selena 2 lampbody detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 1120-1560 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
148,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,25 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2591 shade NF 50 (grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ2592 shade NF 50 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ2590 shade NF 50 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
55,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 74,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ2609 shade DS 43 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | textil / akryl |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 260 mm |
| Priemer | 430 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
110,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 149,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 149,50 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
