Dalmatia - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2910 Dalmatia 5 (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 25 W |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 1500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
217,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2848 Dalmatia 5 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 25 W |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
217,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 294,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2909 Dalmatia 1 (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 5 W |
| Výška | 1650 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
50,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2847 Dalmatia 1 (black) detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| výkon | 5 W |
| Výška | 1650 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 270 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
50,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
