Dalen - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2959 Dalen 3000K (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Svetelný tok | 894 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
82,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ2961 Dalen 4000K (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 4000 K |
| Svetelný tok | 960 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
82,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2960 Dalen 3000K (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Svetelný tok | 894 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
82,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2962 Dalen 4000K (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| Svetelný tok | 960 lm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
82,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 111,55 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ5251 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Farba svetla | 3000 K |
| Svetelný tok | 894 lm |
| Záruka | 3 roky |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ5252 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Farba svetla | 4000 K |
| Svetelný tok | 960 lm |
| Záruka | 3 roky |
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
