Waves DIMM - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
při objednání nutno specifikovat barvu! |
|
| Materiál | akryl / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 70 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1230 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Svetelný tok | 4900 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ2912 Waves (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
320,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 432,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 432,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2913 Waves (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4058 Waves (gold) detail výrobku
| Farba | zlatá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
396,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 536 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 536 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
