Flossi - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | bronzová / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-8813 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 540 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
134,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-8815 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Výška | 900 mm |
| Priemer | 520 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
192,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 246,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 246,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-8811 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 40 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
46,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-8812 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 320 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
59,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
