Fueva 1 silver - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Okrúhle svietidlá Fueva 1 silver sú vyrobené z hliníka v striebornej farbe a plastu v bielej farbe. Možno ich namontovať na strop alebo na stenu. |
|
| Farba | strieborná / biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
1. Egl-97263 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 1x22,3 W |
| Výška | 30 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena do 3.5.2026
95,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 106,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 106,35 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-97267 detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| výkon | LED 1x22,3 W |
| Výška | 30 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena do 3.5.2026
95,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 106,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 106,35 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
