Marvel-Tiffany - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | bronzová / multicolor |
| Materiál | kov / sklo |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-8076 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
152,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 195,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 195,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-8091 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Hĺbka | 90 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
118,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 151,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 151,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-8072 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 365 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
86,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-8078 detail výrobku
| S vypínačom | |
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 1480 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
256,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 328,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 328,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
