Direzione black - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0498 Wall lamp DIREZIONE black detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
30,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0499 Ceiling lamp DIREZIONE 1 black detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
30,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0500 Ceiling lamp DIREZIONE 2 black detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
53,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0501 Ceiling lamp DIREZIONE 3 black detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
78,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 102,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
