Merida white - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0095 Wall lamp MERIDA white detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 27 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
23,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0096 Ceiling lamp MERIDA 2 white detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0098 Ceiling lamp MERIDA 4 white detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Šírka | 250x250 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
77,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0097 Ceiling lamp MERIDA 3 white detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
59,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.0463 Ceiling lamp MERIDA 4L white detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
81,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Sol-SL.0464 Ceiling lamp MERIDA 6L white detail výrobku
| výkon | 6x40 W |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 150 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
113,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
