Duomo Sollux - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0306 Wall lamp DUOMO detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
19,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0303 Chandelier DUOMO 3D detail výrobku
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 740 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 112 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
59,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0302 Chandelier DUOMO 3M detail výrobku
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 1000 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 62 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
56,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0305 Chandelier DUOMO 6 detail výrobku
| výkon | 6x60 W |
| Výška | 850 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
84,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Sol-SL.0304 Chandelier DUOMO 5 detail výrobku
| výkon | 5x60 W |
| Výška | 850 mm |
| Priemer | 640 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 193 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
71,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 92,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
