Ugo Sollux - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Materiál | sklo / oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0263 Pendant lamp UGO 20 detail výrobku
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 61 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
48,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0264 Pendant lamp UGO 30 detail výrobku
| Výška | 1300 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 63 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
63,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0265 Pendant lamp UGO 40 detail výrobku
| Výška | 1400 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 60 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
95,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 124,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 124,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
