Igor + Magnet - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Materiál | keramika |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0034 Wall lamp ceramic MAGNET detail výrobku
| Dĺžka | 360 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0160 Wall lamp ceramic OSKAR detail výrobku
| Dĺžka | 340 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
26,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
