Horus Sollux - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0137 Ceiling lamp HORUS 35 grey detail výrobku
| Farba | šedá / imitácia škrábaného hliníku |
| výkon | 2x60 W |
| Šírka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 13 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Supercena
77,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Sol-SL.0140 Ceiling lamp HORUS 45 grey detail výrobku
nezobrazené| Farba | šedá / imitácia škrábaného hliníku |
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 4 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 14 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -45%
134,05 € 73,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0138 Ceiling lamp HORUS 35 white detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 2x60 W |
| Šírka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 27 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -31%
92,25 € 63,65 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0141 Ceiling lamp HORUS 45 white detail výrobku
nezobrazené| Farba | biela |
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 6 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
91,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0136 Ceiling lamp HORUS 35 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x60 W |
| Šírka | 350x350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 4 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 10 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -40%
92,25 € 55,35 €
počet výpredajových kusov: 4
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0139 Ceiling lamp HORUS 45 black detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 450x450 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
91,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
