Arena Sollux - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0122 Ceiling lamp ARENA 35 grey detail výrobku
|
Imitácia škrábaného hliníku |
|
| Farba | strieborná |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 16 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -49%
89,80 € 45,80 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Sol-SL.0125 Ceiling lamp ARENA 45 grey detail výrobku
nezobrazené|
Imitacia škrábaného hliníku |
|
| Farba | strieborná |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
91,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 119,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0123 Ceiling lamp ARENA 35 white detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
63,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0126 Ceiling lamp ARENA 45 white detail výrobku
nezobrazené| Farba | biela |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 28 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
81,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0121 Ceiling lamp ARENA 35 black detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 2x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 350 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 52 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
63,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 82,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0124 Ceiling lamp ARENA 45 black detail výrobku
nezobrazené| Farba | čierna |
| výkon | 3x60 W |
| Výška | 120 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
81,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
