Fabiano + Celia - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela / chróm-lesklý |
| Materiál | sklo / oceľ |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.0197 Wall lamp FABIANO detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Dĺžka | 370 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 11 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
67,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.0198 Ceiling lamp FABIANO detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 2x60 W |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
104,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 135,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 135,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.0350 Wall lamp CELIA chrom detail výrobku
| Objímka | G9 |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 410 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 8 ks - sklad dodávateľ - 4-14 dní.
Výpredaj -33%
94,70 € 63,45 €
počet výpredajových kusov: 1
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Sol-SL.0351 Ceiling lamp CELIA chrom detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 3x60 W |
| Dĺžka | 610 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
122,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 158,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 158,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
