Randy set - Vstavané
sada 3 lámp
| Materiál | kov / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 3x4 W |
| IP krytie | 44 |
| Montážny otvor | 68 mm |
| Zápustná hĺbka | 40 mm |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-1072 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 192 ks - sklad dodávateľ - 3-11 dní.
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-1078 detail výrobku
| Farba | biela |
| Priemer | 80 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 606 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-1079 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Šírka | 78x78 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 1328 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-1080 detail výrobku
| Farba | biela |
| Šírka | 78x78 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A+ (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 1556 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
19,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
