Edith - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antika / bronzová / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-7275 detail výrobku
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
128,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-7274 detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 210 mm |
| Priemer | 130 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-7276 detail výrobku
| výkon | 5x60 W |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
179,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 230,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 230,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
