Ingrid - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 280 mm |
| Priemer | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-4477 detail výrobku
| Farba | zelená |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 84 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-4475 detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 244 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-4476 detail výrobku
| Farba | hnedá |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 122 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-4478 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 407 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
